Avatár

Avatár
Mendlovo náměstí 19/10, Brno, 60300
728 657 419
avatarbrno@gmail.com
https://sites.google.com/site/avatarbrno/

Pondělí - Pátek: 11:00 - 18:00
Sobota: 11:00 - 16:00

Vegetariánská restaurace Avatár si za cenu 80 korun můžete vybrat z nabídky dvou hlavních jídel + vysoce jakostní španělské rýže La Perdiz, hranolek z čerstvých brambor, karamelové halvy. K nim si můžete vybrat čerstvý míchaný salát nebo ledový salát, salát z červené řepy, pikantní čidvu a hořký bylinkový čaj. Cena avatár menu je pevně stanovena a jeho velikost je limitována chutí našich návštěvníků, kteří mohou kdykoliv upozornit obsluhu, že chtějí přidat. Nabízíme také možnost jen ochutnat něco z našeho poledního menu "na váhu", a to za cenu 19 korun za 100 g.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy? V kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Živý online kurz můžete sledovat z pohodlí svého domova a přímo se ptát na mé zkušenosti z 13 let veganské praxe.