Gnocchi s rajčaty

Publikováno: 26. 09. 2014   Autor/ka: Kosmetika hrou
Druh jídla: Hlavní chody
Gnocchi s rajčaty
Ingredience:

balení gnocchi
černé olivy
6 šťavnatých velkých rajčat
2 červené cibule
půlka tempehu
česnek
hrníček vody
sůl, pepř, cukr, oregano

Postup:

Nejdříve si připravíme omáčku. Pokrájíme cibuli na drobno a necháme zesklovatět na oleji, přidáme pokrájená rajčata a hrníček vody. Osolíme, opepříme a dusíme asi 20 minut.

Během toho dáme vařit osolenou vodu do velkého hrnce a jak se začne vařit, tak vhodíme gnocchi, které se vaří asi 2 minutky.
Ochutnáme omáčku a případně přidáme trochu cukru. Doladíme oreganem, česnekem a přidáme olivy a tempeh a necháme společně prohřát. Vše smícháme a dobrou chuť!

Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy

Online kurz Rostlinný jídelníčekV online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc

 

 

Řešíte, jak si dobře vybrat kuchyňský přístroj? Získejte užitečné tipy i slevové kódy z našich článků.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?