Pyramida

Pyramida České Budějovice
Dr. Stejskala 426/15, České Budějovice, 37001
607045900
info@pyramida-cb.cz
http://www.pyramida-cb.cz

Pondělí - Pátek: 8:00-18:00
Sobota: 8:30-11:30

Je libo luštěniny, rýži, obilniny, sušené ovoce a skořápkové plody, sojová mléka, bezmasé výrobky jako tofu nebo seitan, jogurty, paštiky, čokolády, jedlé oleje všech druhů a barev či specifické potraviny, jejichž obstarání je obtížné, ale vaše žaludky si je oblíbily na cestě za zdravým životním stylem?

V našem obchodě naleznete produkty všech vašich oblíbených českých i zahraničních dodavatelů. Za ty velké české jmenujme firmy Pro-bio nebo Country Life, které nás zásobují zejména kvalitními bio, ale i nebio potravinami, původními středoevropskými plodinami jako jsou pohanka, špalda nebo jáhly, které konzumovali naši předkové a my je dnes úspěšně znovuobjevujeme, protože prospívají našemu zdraví a zpestřují náš mnohdy jednotvárný jídelníček.

Mezi další patří společnost Sunfood, dodavatel chlazených výrobků (tofu a tempeh v různých příchutích, tofu salámy, kysaná zelenina pickles,…), ale i specifických produktů jako je miso pasta, omáčky Shoyu a Tamari nebo umeocet a švestičky umeboshi, tradiční japonský škrob kuzu, škrob arrowroot, mořské řasy agar (rostlinná želatina), dulse, wakame a mnohé další.

Pyramida České Budějovice
Pyramida České Budějovice
Chutnalo vám tu?: 
Zatím nehodnoceno
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a 1 - 2x do měsíce vám napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.