Zdravěnka

Zdravěnka
Masarykovo nám. 517 , Náměšť nad Oslavou, 67571
739 026 531
radufka1@seznam.cz
https://www.facebook.com/pg/zdravenkanamest
Otevírací doba: 

Pondělí - Pátek 9:00 – 12:30 13:30 – 17:00
Sobota: 8:30 - 10:30

Nabízíme široký sortiment přírodní a bio kosmetiky, ekologických čisticích prostředků, látkových plen, zdravé výživy (luštěnin, obilovin, mořských řas, sušených plochů, ořechů a semen, alternativy mléčných a masných výrobků, šťáv, olejů, zdravých ochucovadel a sladidel, čajů), bezlepkových a regionálních produktů Vysočiny (Tasovské placky, mléčné výrobky rodiny Farmy Němcovy, Kralická medovina...).

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako vánoční dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Momentálně nabízím také kurzy "na klíč" pro dvojice či páry. Zjistěte víc