Zdravá výživa Bruntál

Zdravá výživa Bruntál
Náměstí Jana Žižky 2, Bruntál, 79201
602 759 838
melastar@seznam.cz
http://www.zvbruntal.cz
Otevírací doba: 

Po - Pá: 8:30 - 17:00
So 9:00 - 11:00

V naší prodejně najdete obiloviny, luštěniny, ořechy a semínka, sušené plochy, mořské řasy, oleje, koření a ochucovadla, produkty z kozího a ovčího mléka, potraviny pro vegetariány či bezlepkovou dietu, doplňky stravy, ekologickou drogerii a kosmetiku a mnoho dalšího. Můžete si u nás stočit Pí-vodu.

Naší snahou je zahrnutí pokud možno co nejvíce druhů potravin v BIO kvalitě, nebo alespoň potravin bez přídavku zbytečné chemie, která má u lidí za následek mnoho nemocí. Najdete tu také přírodní produkty paní Magistry Podhorné - gemmoterapii. Také léčebné prostředky Borise Tichanovského, nebo bylinné čaje Dr. Popova. Samozřejmostí je kvalitní čerstvé kváskové pečivo z celozrnné mouky.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.