Zdravá výživa Na cestě

Zdravá výživa Na cestě
Hybešova 17, Boskovice, 68001
731 543 388
na-ceste@seznam.cz
http://www.na-ceste.cz
Otevírací doba: 

po - pá: 8:00 - 17:00
so: 8:00 - 11:00

V naší prodejně najdete širokou nabídku luštěnin, obilovin, mořských řas, sušených plochů, ořechů a semen, alternativy mléčných a masných výrobků, bezlepkových potravin, doplňků stravy, ovocných a zeleninových šťáv, rostlinných olejů, zdravých ochucovadel a sladidel, čajů, lečivých bylin a mnoho dalšího. Dalé u nás najdete ekologickou drogerii a kosmetiku, léčivé kameny, výrobky pro aromaterapii, dárky nebo knihy.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako vánoční dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Momentálně nabízím také kurzy "na klíč" pro dvojice či páry. Zjistěte víc