Vitalvibe

Vitalvibe
Marie Steyskalové 11, Brno, 61600
608 984 825
obchod@vitalvibe.cz
http://www.vitalvibe.eu
Otevírací doba: 

Pondělí 9.00 – 16.30
Úterý 8.30 – 17.30
Středa 9.30 – 18.00
Čtvrtek 9.00 – 17.30
Pátek 7.30 – 16.00

Firma Vitalvibe Vám nabízí přírodní produkty v BIO a RAW (syrové) kvalitě.
Vitalvibe přináší širokou škálu životodárných přírodních superpotravin v té nejvyšší BIO kvalitě. Naše produkty chrání před civilizačními nemocemi, dodávají energii a radost do života, snižují nadváhu, vyrovnávají přirozené pH v těle, snižují stres a deprese. Zkrátka podporují a udržují tělo ve zdraví a v harmonii tak, abychom mohli prožívat plnohodnotný život nabitý energií a protknutý radostí.

Vitalvibe přináší na trh výrobky ryze přírodní povahy, které nejsou zpracovávány nad teplotu 42°C, takže jsou v nich zachovány veškeré enzymy, vitamíny a minerály. Nabízíme zboží vyvinuté nutričními specialisty a odborníky na výživu, jež je určené jak sportovcům a aktivním lidem, tak i všem ostatním, kteří vzali svůj život do vlastních rukou.
V našem sortimentu naleznete:
• Kakaové produkty z nepraženého kakaa
• Zelené potraviny (spirulina, chlorela, zelený ječmen a pšenice, mořské řasy, patentované směsi, atd.)
• Sušená tropická super-ovoce
• Vitamíny
• Proteiny
• Přípravky na zažívání a detoxikaci organismu
• Kvalitní sůl, cukr s nízkým glykemickým indexem a oleje (konopný, kokosový)

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc