Vegetárna Impala

Vegetárna Impala
Nová ulice 13, České Budějovice, 37001
+420 733 322 640
+420 778 061 485
info@vegetarna.cz
http://vegetarna.cz/
Otevírací doba: 

Pondělí - pátek: 09:30 - 16:30

Věci se dají dělat různým způsobem – u nás jsme se rozhodli, že se obejdeme bez polotovarů, bez éček či GMO potravin a jiných zašifrovaných zkratek.

U nás vše připravujeme z čerstvých surovin, dáváme přednost bio potravinám a ještě radši máme, když se jedná o produkty od místních zemědělců a farmářů.

Věříme tomu, že stejně tak, jako je pro jedince zdravé a prospěšné to, co pochází z jeho přirozeného prostředí, tak je pro celou komunitu zdravé a prospěšné podporovat místní lidi a jejich podnikání ...

Navíc hledání nových receptů, objevování stále nových a zajímavých produktů, které nabízíme našim zákazníkům, anebo příprava vlastních pomazánek, domácího pečiva či každodenní provoz vegetárny je to, co nás baví a v čem vidíme smysl naší práce.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc