Studánka

Studánka
ul. 8. května 15, Olomouc, 77200
775 479 905
studankaolomouc@email.cz
http://www.studankaolomouc.cz
Otevírací doba: 

Po - Pá 7:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00

Několikrát v týdnu čerstvé kváskové, celozrnné a bezlepkové pečivo. A nejen chléb či bulky, ale také koláčky, koblížky, záviny, mufiny, plněné pirožky a další a další. BIO přesnídávky pro děti, jejichž maminky myslí na to co dětem dávají na svačinku. "Jogurty" bez laktozy, bez cukru a hlavně bez éček! Přesnídávky sojové, ovocné, rýžové a taktéž i nápoje nejen pro malé i dospělákům takové zdravé dobroty moc chutnají.

Alternativy nejen pro milovníky masa jako např. tofu, tempeh, ROBI, seitan,sojové salámky, luštěninové, obilné a zeleninové pomazánky. Kozí sýr i jogurt. Hotovky, polotovary, kompoty, saláty, marmelády bez cukru, přírodní slady a sladidla, javorový sirup, sušené mléko kozí, sojové, obilné s příchutí i bez.

A taková obilná kávička panečku, hm to je lahoda. Nebo si dáte raději opravdu lahodný šálek čaje? V obou případech je z čeho vybírat. A bude možné i ochutnat.

A dálší? Několik druhů rýže, obiloviny, luštěniny, vločky, obilné kaše, těstoviny, směsy na přípravu chleba, mouka celozrnná, mletá na kamenném mlýnku a to vše samozřejmě i bezlepkové. Také u nás najdete vše potřebné pro výrobu sushi a dle vašeho přání můžeme cokoli i objednat.

Výrobky FAIR TRADE

Tím, ale zdaleka nekončíme. Luxusní BIO parfémy. Voní opravdu podmanivě a kouzelně. BIO kosmetika, masážní oleje, aroma oleje, šampony, krémy z bambuckého másla, kokosový olej, dětská BIO kosmetika i pleny. Prostředky pro domácnost na nádobí, na praní, na úklid....

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.