Sluníčko

Sluníčko
Wuchtlerova 14, Praha 6, 16000
777 877 587
mariebrozova@tiscali.cz
http://www.slunicko.o1.cz
Otevírací doba: 

Po - St 9:00 - 18:00
Čt 8:00 - 19:00
Pá 9:00 - 18:00

Zdravá výživa "Sluníčko" se zabývá prodejem zdravé výživy pro vegetariány, makrobiotiky, lidi s bezlepkovou dietou, diabetiky, ale i pro ty, kteří chtějí alespoň trochu vylepšit svůj jídelníček. Dále u nás naleznete potravinové doplňky firmy Finclub,ale i jiných firem, bylinné čaje, bylinné tinktury, masážní oleje, oleje do koupelí, oleje do aromalamp, bylinné polštářky, solné lampy a jiné ryze přírodní produkty, které Vám zpříjemní život.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako vánoční dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Momentálně nabízím také kurzy "na klíč" pro dvojice či páry. Zjistěte víc