Slunečnice - Český Těšín

Slunečnice - Český Těšín
Střelniční 267/19, Český Těšín, 73514
721 227 762
sunflower.sro@seznam.cz
http://slunecnice22.webnode.cz/
Otevírací doba: 

po - pá: 8:00 - 18:00
so: 8:00 - 12:00

Nabízíme komplexní řešení v oblasti biopotravin a zdravého životního stylu jako např.: zdravé potraviny, výrobky pro bezlepkovou dietu (celiakie), BIO produkty, přírodní kosmetiku, konopná kosmetika, saloos kosmetika, čaje a čajové směsi, potravní doplňky stravy - zelený ječmen neboli mladý ječmen, řasa chlorella pyrenoidosa, zdravé mlsání, celozrnné těstoviny, ořechy a sušené ovoce, přírodní sladidla, celozrnné mouka, zásadotvorná strava, mýdlové ořechy, oleje, masti a mnoho dalších výrobků.

Společnost Sunflower s. r. o., byla založena v létě v roce 2007. Transformovala se ze sdružení živnostníků Slunečnice, tedy se dá říci, že působíme jako specializovaný maloobchod již šestým rokem. Naše prodejna sídlí v centru města Český Těšín.

Nasloucháme přáním zákazníků. V klidné atmosféře se vždy lépe komunikuje s druhými, jsme si toho vědomi.
Každý den je určitě nový den, a proto se i naše kamenná prodejna neustále mění. Každý den se učíme. Více zde: http://slunecnice22.webnode.cz/o-nas/

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc