mamacoffee Jiřího z Poděbrad

mamacoffee Jiřího z Poděbrad
náměstí Jiřího z Poděbrad 12, Praha 3, 13000
+420 773 656 958
david.cinadr@mamacoffee.cz
https://www.mamacoffee.cz/content/kavarna-jiriho-z-podebrad/
Otevírací doba: 

po-pá: 8:00-19:00
so-ne: 9:00-19:00

Nejmenší mamacoffee kavárna, která se nachází na Královských Vinohradech, přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad. Na koho nezbyde uvnitř kavárny stoleček, může se posadit ven na lavičku s výhledem na kostel od Josipa Plečnika. Veškeré nápoje a občerstvení vám také rádi zabalíme s sebou. Prodáváme čerstvě praženou kávu a čaje mamacoffee, zároveň u nás také najdete potřeby pro přípravu kávy doma. Každý den dovážíme čerstvé zákusky z pekárny mamacoffee a nově si u nás také můžete dát lehčí oběd, v podobě hummusu s pita chlebem nebo obloženého bejglu. Nabídka občerstvení je vhodná pro vegany, vegetariány i celiaky.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc