Majco

Majco zdravá výživa
Opavská 253/32, Krnov, 79401
776 697 420
majcosro@gmail.com
https://www.facebook.com/www.majco.cz/
Otevírací doba: 

Po - Pá 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

V prodejně MajCo můžete koupit široký sortiment produktů pro vegeteriány, vegany, vitariány i makrobiotiky, např. 100% ovocné a zeleninové šťávy, za studena lisované 100% oleje, bezlepkové potraviny a zákusky, kváskové pečivo, bio koření, oříšky a sušené ovoce na váhu, byliny jednodruhové i směsi, přírodní sladidla (stévie, xylitol, sirupy...), mořské řasy, bio kosmetika a konopné speciality, čaje, pasty a krémy (kešu, mandlová, vlašská jádra, lísková jádra, sezam...).

Majco zdravá výživa
Majco zdravá výživa
Majco zdravá výživa
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc