Lunter shop & bistro

Lunter shop & bistro
Fráni Šrámka 1170/31, České Budějovice, 37001
734 232 224
http://www.lunter.com/
Otevírací doba: 

Po – Pá: 7:00 – 16:30

Jsme slovenská firma Lunter a vyrábíme pomazánky, tofu a sójové nápoje. Nyní je v můžete nakoupit také v naší dvorní české prodejně v Českých Budějovicích, kde kromě našeho sortimentu zdravých potravin (bezlepkové výrobky, olivové oleje, džemy, suché plody, semena, třtinové cukry, delikatesy) nabízíme i čerstvě připravené občerstvení v bistru (wrapy, bagety, ovesné a rýžové kaše, pudingy, sendviče, ovocné šťávy, zeleninové a ovocné saláty, kávu, čaj.). Ty můžete ochutnat a posedět u nás, nebo se je vzít sebou.

Lunter shop & bistro
Lunter shop & bistro
Lunter shop & bistro
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc