Herba - zdravá výživa Praha Karlovo náměstí

Herba - zdravá výživa Praha Karlovo náměstí
Karlovo náměstí 2097/10, 120 00, Praha 2
773 000 924
atrium@herbazdravavyziva.cz
http://www.herbazdravavyziva.cz/
Otevírací doba: 

Pondělí - Čtvrtek: 8:00 - 20:00
Pátek: 8:00 - (dle sezóny)
Sobota: zavřeno
Neděle: 10:00 - 17:00

Moderní prodejna s nejen zdravou výživou. Nakoupíte u nás BIO potraviny, čaje, bylinky, mnoho druhů sušeného ovoce, ořechy, potravinové doplňky, BIO kosmetiku nebo také produkty pro bezlepkovou dietu. Na své si přijdou i vegetariáni, vegani nebo prostě jenom ti, kteří chtějí žít zdravěji.

Prodejna nabízí veškeré produkty zdravé výživy, bio potraviny, široký sortiment bezlepkové diety a jiných, potravinové doplňky, bylinky od A – Z, čaje, koření, bylinnou kosmetiku, EKO produkty na čištění, sušené ovoce a ořechy na váhu, dárkové balíčky a dárkové koše.

Herba - zdravá výživa Praha Karlovo náměstí
Herba - zdravá výživa Praha Karlovo náměstí
Herba - zdravá výživa Praha Karlovo náměstí
Jak se vám tu líbilo?: 
Vaše hodnocení: Žádné Average: 3.8 (5 votes)
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a 1 - 2x do měsíce vám napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.