Greenfood

Greenfood Kyjov
Komenského 51/8, Kyjov, 69701
530 330 294
greenfood@shoop.cz
http://www.greenfood.cz
Otevírací doba: 

Po - Pá: 7:00-17:00
So: 8:00-11:00

Kyjovská prodejna zdravé stravy Greenfood nabízí širokou paletu produktů zdravé výživy, jako jsou obiloviny, těstoviny, mouky, kaše, čaje a bylinky, sortiment pro vegeteriány, vegany i příznivce vitariánství. Fresh bar nabízející raw dezerty a přes poledne vegetariánské menu. Týdenní jídelníček najdete na našich webových stránkách.

Greenfood Kyjov
Greenfood Kyjov
Greenfood Kyjov
Greenfood Kyjov
Greenfood Kyjov
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako vánoční dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Momentálně nabízím také kurzy "na klíč" pro dvojice či páry. Zjistěte víc