GrandeVita

GrandeVita
Křižíkova 49/212, Praha 8, 18600
223 006 497
777 232 571
vitagregor@gmail.com
http://grandevita.webnode.cz
Otevírací doba: 

Po - Pá 9:00 - 18:00

Karlínská prodejna vegeteriánského makrobiotického životního stylu GrandeVita vznikla na jaře roku 2008. Útulný prostor s vlastnoručním nábytkem je projektovaný podle principů Feng-Shuej. Na jejim pultu najdete široký sortiment těch nejprospěšnějších potravin, od obilovin a luštěnin, přes ořechy, semínka, koření, čaje až po chlazené výrobky.

GrandeVita nabízí do ruky na cestu také celou řadu hotových výrobků pro mlsné jazyky (rýžové závitky, jáhelník, makovník, celozrný závin) a přes oběd také polévku a dvě hlavní jídla. Prodejna také nabízí výrobu narozeninových dortů (čokoládový, karobový, oříškový, ovocný, vanilkový apod.) a pohoštění i v bezlepkových variantách.

GrandeVita
GrandeVita
GrandeVita
GrandeVita
GrandeVita
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc