Gája

Gája
Staroměstské náměstí 28, Mladá Boleslav, 29301
731 510 254
jan.londzin@gajamb.cz
http://www.gajamb.cz
Otevírací doba: 

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Nabízíme široký sortiment zdravé výživy, speciality pro makrobiotiku, bezlepkový sortiment, doplňky pro vaření a výběrové kuchařky a průvodce světem makrobiotiky a zdravého životního stylu. Nakoupíte u nás i čistě přírodní kosmetiku a ekologické čistící prostředky pro domácnost, literaturu na téma jóga, východní styly, makrobiotika a podobně.

Gája
Gája
Gája
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako vánoční dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Momentálně nabízím také kurzy "na klíč" pro dvojice či páry. Zjistěte víc