Gaia Bioshop

Gaia Bioshop Přerov
Horní Náměstí 4/4, Přerov, 75002
777 694 670
gaiabioshop@gmail.com
http://gaiabioshop.blogspot.cz
Otevírací doba: 

Po - Pá: 16:00-19:30
So: 10:00-13:00

V našem obchůdku si něco na zub vyberou makrobiotici, vegetariáni, vegani, stejně jako příznivci bio kvality. Kromě potravin prodáváme i ekologické zboží, šetrné čistící prostředky a drogerii i přírodní kosmetiku. Podporujeme také šikuly z regionu - na našem pultu najdete jejich šperky, ozdoby nebo hračky a nabízíme možnost přinést vaše staré knihy, které si pak může zdarma vzít někdo další.

Gaia Bioshop Přerov
Gaia Bioshop Přerov
Gaia Bioshop Přerov
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako vánoční dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Momentálně nabízím také kurzy "na klíč" pro dvojice či páry. Zjistěte víc