Energy Vita

Energy Vita
Náměstí Svobody 3316, Teplice, 41501
775 210 491
info@energyvita.cz
http://www.energyvita.cz
Otevírací doba: 

Po - Ne 9.00 - 21:00

Energyvita nabízí široké spektrum potravin, které vám zvednou náladu a pomohou i s redukcí hmotnosti. Prodáváme zdravou stravu v e-shopu a nově i v kamenném obchodě v Galerii OC Teplice. Najdete u nás raw produkty, luštěniny, obiloviny a obilniny, ořechy, semena, sušené plody, mořské řasy, veganské produkty, bezlepkové výrobky, nápoje a čaje, sladké i slané pochutiny - sušenky, krekry, tyčinky,mnoho druhů koření, bio drogerii a kosmetiku a další. Nabízíme zdarma poradenství.

Energy Vita
Energy Vita
Energy Vita
Jak se vám tu líbilo?: 
Vaše hodnocení: Žádné Average: 5 (1 vote)
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?