Dia - Bio - Racio - Bezlepek

Dia - Bio - Racio - Bezlepek
Starostrašnická 38, Praha 10, 10000
274 810 038
info@dia-potraviny.cz
http://www.dia-potraviny.cz
Otevírací doba: 

Po: 7:55 - 18:05
Út: 7:55 - 18:05
St: 7:55 - 18:30
Čt: 7:55 - 18:05
Pá: 7:55 - 18:05
So - Ne: Zavřeno

V naší prodejně najdete široký sortiment dia výrobků, racionální výživy, bio výrobků, bezlaktózových a bezlepkových potravin. Kromě toho vedeme také výrobky fair trade, ekologickou drogerii a kosmetiku. Na našem pultu najdete sušenky, oplatky, sirupy, ochucovadla, dětské přesnídávky, džemy, kaše, kompoty, müsli, nápoje, sladidla, stévia, směsi, vlákninu, psyllium, sladké pečivo, doplňky stravy, čaje, cukry a melasy, čokolády, džemy, koření, mouky, müsli, oleje, nápoje, ochucovadla, polévky, pomazánky, směsi na pečení, semena, plody, sirupy, sušené plody, sušenky a sladkosti, vločky, vína, houby, medy, přílohy, pomazánky, řasy, vláknina, psyllium, syrovátka, sirupy, vitamíny, minerály, super potraviny, doplňky stravy a mnohé další.

Dia - Bio - Racio - Bezlepek
Dia - Bio - Racio - Bezlepek
Dia - Bio - Racio - Bezlepek
Dia - Bio - Racio - Bezlepek
Jak se vám tu líbilo?: 
Zatím nehodnoceno
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a 1 - 2x do měsíce vám napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.