Bioplaneta

Bioplaneta
Bezručova 11 , Plzeň , 301 00
777 433 705
info@bioplaneta.org
http://www.bioplaneta.org/prodejna
Otevírací doba: 

Pondělí - Pátek: 8:30 - 18:30
Sobota: 9:00 - 12:00

V našem obchodu nabízíme bio potraviny, ekologickou drogerii a kosmetiku. Kromě širokého sortimentu zboží a zkušené obsluhy se u nás setkáte i s velmi příznivými cenami na celý sortiment.

Naším cílem je Vám vysvětlit a ukázat, že změna jídelníčku a zlepšení kvality jídla má vliv nejen na naše fyzické zdraví, ale i na naše myšlení a celkově na náš život. Můžeme dopřát svým dětem lahodné a přitom zdravé a výživné pokrmy a již od útlého věku tak ovlivnit jejich přístup ke stravování a především jejich zdravý vývoj. Používání přírodní kosmetiky působí velice příznivě na zlepšení stavu a vzhledu pokožky, jakož i na celkový psychický stav člověka. Podpora ekologického chování zemědělců a omezování chemických prostředků přispěje ke snížení devastace naší planety.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc