Bioobchod Brno

Bioobchod
Kobližná 24, Brno, 60200
733598058
brno@bioobchod.cz
http://www.bioobchod.cz
Otevírací doba: 

PO 7:30 - 20:00
ÚT 7:30 - 20:00
ST 7:30 - 20:00
ČT 7:30 - 20:00
PÁ 7:30 - 20:00
SO 8:00 - 17:00

V naší nabídce najdete širokou škálu zdravých potravin, biopotravin, netestovanou kosmetiku a čistící prostředky pro domácnost. Z potravin vám můžeme nabídnout velký výběr čajů, bylin, muk, obilovin, luštěnin, tyčinek, sušenek, všech možných sladkostí, slaností a specialit. Dále vám nabídneme asijské, vitariánské a bezlepkové potraviny. Naší specialitou jsou veganské náhrady za maso, mléko, sýry a mléčné produkty. Najdete tu i náhradu za vejce, místo medu vám můžeme nabídnout různé rostlinné sirupy.

Jsme nová prodejna a rádi vám vyhovíme. Pokud jste u nás něco nenašli, řekněte nám to, budeme se snažit rozšířit sortiment.

Jak se vám tu líbilo?: 
Zatím nehodnoceno
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a 1 - 2x do měsíce vám napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.