BEZ.obalový obchod

BEZ.obalový obchod
Soukenická 4, Písek , 39701
603 554 107
desetdeka@bezvpisku.cz
http://bezvpisku.cz/
Otevírací doba: 

Út a čt 9:00 – 12:00 a 12:30 – 17:00
Pá 12:30 – 16:00
So 9:00 – 12:00

V BEZ.u to chodí tak, vyberete si a nakoupíte, jako jinde. Ale tady bez zbytečných obalů, které beztak nejsou k jídlu. My rádi sypeme, do čeho není tak důležité, do pytlíků, do sklenic, do krabiček, do klobouků, jak je komu libo. A nám z toho libo je, protože nemusíme produkovat zbytečné obaly a šetříme tak přírodu i vaše peněženky. Sledujeme tím jasnou věc, a to ulevit Vám, nám a planetě od zbytečných plastových obalů, které letí beztak okamžitě do koše a následně na skládku.

Na potravinách je pro nás důležitá lokálnost, kvalita (ať už bio či nebio), férovost obchodu a distribuce. Samozřejmostí je, že veškerá drogerie, kterou prodáváme a kterou sami používáme, je šetrná k člověku i k přírodě a není testovaná na zvířatech.

BEZ.obalový obchod Písek
BEZ.obalový obchod Písek
BEZ.obalový obchod Písek
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc