World Vegan

All Vegan
Na Poříčí 25, Praha 1, 11000
605 422 402
info@lovinghut.cz
https://www.worldvegan.cz/
Otevírací doba: 

Po - So: 11:00-19:00

V prodejně All Vegan najdete čistě rostlinné potraviny, jakou jsou rostlinné jogurty či mléka, různé druhy bílkovinných polotovarů na bázi sóji (tofu, tempeh) i obilných bílkovin (robi), těstoviny, obiloviny, semínka a ořechy, mořské řasy a dochucovadla. Specialitou je pak celá řada chlazených polotovarů s logem populární veganské restaurace Loving Hut, které si tak můžete vychutnat i doma. Kromě potravin u nás najdete také netestovanou kosmetiku a drogerii.

All Vegan
All Vegan
All Vegan
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc