Studánka

Studánka
ul. 8. května 15, Olomouc
775 479 905
studankaolomouc@email.cz
http://www.studankaolomouc.cz

Po – Pá 7:00 – 18:00
So 9:00 – 12:00

Několikrát v týdnu čerstvé kváskové, celozrnné a bezlepkové pečivo. A nejen chléb či bulky, ale také koláčky, koblížky, záviny, mufiny, plněné pirožky a další a další. BIO přesnídávky pro děti, jejichž maminky myslí na to co dětem dávají na svačinku. “Jogurty” bez laktozy, bez cukru a hlavně bez éček! Přesnídávky sojové, ovocné, rýžové a taktéž i nápoje nejen pro malé i dospělákům takové zdravé dobroty moc chutnají.

Alternativy nejen pro milovníky masa jako např. tofu, tempeh, ROBI, seitan,sojové salámky, luštěninové, obilné a zeleninové pomazánky. Kozí sýr i jogurt. Hotovky, polotovary, kompoty, saláty, marmelády bez cukru, přírodní slady a sladidla, javorový sirup, sušené mléko kozí, sojové, obilné s příchutí i bez.

A taková obilná kávička panečku, hm to je lahoda. Nebo si dáte raději opravdu lahodný šálek čaje? V obou případech je z čeho vybírat. A bude možné i ochutnat.

A dálší? Několik druhů rýže, obiloviny, luštěniny, vločky, obilné kaše, těstoviny, směsy na přípravu chleba, mouka celozrnná, mletá na kamenném mlýnku a to vše samozřejmě i bezlepkové. Také u nás najdete vše potřebné pro výrobu sushi a dle vašeho přání můžeme cokoli i objednat.

Výrobky FAIR TRADE

Tím, ale zdaleka nekončíme. Luxusní BIO parfémy. Voní opravdu podmanivě a kouzelně. BIO kosmetika, masážní oleje, aroma oleje, šampony, krémy z bambuckého másla, kokosový olej, dětská BIO kosmetika i pleny. Prostředky pro domácnost na nádobí, na praní, na úklid….

studanka08
studanka01
studanka07
studanka06
studanka05
studanka04
studanka03
studanka02
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc