BEZ.obalový obchod

BEZ.obalový obchod
Soukenická 4, Písek 39701
603 554 107
desetdeka@bezvpisku.cz
http://bezvpisku.cz/

Út a čt 9:00 – 12:00 a 12:30 – 17:00
Pá 12:30 – 16:00
So 9:00 – 12:00

V BEZ.u to chodí tak, vyberete si a nakoupíte, jako jinde. Ale tady bez zbytečných obalů, které beztak nejsou k jídlu. My rádi sypeme, do čeho není tak důležité, do pytlíků, do sklenic, do krabiček, do klobouků, jak je komu libo. A nám z toho libo je, protože nemusíme produkovat zbytečné obaly a šetříme tak přírodu i vaše peněženky. Sledujeme tím jasnou věc, a to ulevit Vám, nám a planetě od zbytečných plastových obalů, které letí beztak okamžitě do koše a následně na skládku.

Na potravinách je pro nás důležitá lokálnost, kvalita (ať už bio či nebio), férovost obchodu a distribuce. Samozřejmostí je, že veškerá drogerie, kterou prodáváme a kterou sami používáme, je šetrná k člověku i k přírodě a není testovaná na zvířatech.

bez-obalu-pisek-01
bez-obalu-pisek-02
bez-obalu-pisek-03
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc