BEZ.obalový obchod

BEZ.obalový obchod
Soukenická 4, Písek 39701
603 554 107
desetdeka@bezvpisku.cz
http://bezvpisku.cz/

Út a čt 9:00 – 12:00 a 12:30 – 17:00
Pá 12:30 – 16:00
So 9:00 – 12:00

V BEZ.u to chodí tak, vyberete si a nakoupíte, jako jinde. Ale tady bez zbytečných obalů, které beztak nejsou k jídlu. My rádi sypeme, do čeho není tak důležité, do pytlíků, do sklenic, do krabiček, do klobouků, jak je komu libo. A nám z toho libo je, protože nemusíme produkovat zbytečné obaly a šetříme tak přírodu i vaše peněženky. Sledujeme tím jasnou věc, a to ulevit Vám, nám a planetě od zbytečných plastových obalů, které letí beztak okamžitě do koše a následně na skládku.

Na potravinách je pro nás důležitá lokálnost, kvalita (ať už bio či nebio), férovost obchodu a distribuce. Samozřejmostí je, že veškerá drogerie, kterou prodáváme a kterou sami používáme, je šetrná k člověku i k přírodě a není testovaná na zvířatech.

bez-obalu-pisek-01
bez-obalu-pisek-02
bez-obalu-pisek-03
Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc