Mac Bio Vegetariana

Mac Bio Vegetariana
K Lánu 6, Praha 6, 16000
731 173 085
zdravavyzivapraha6@gmail.com
http://www.zdravavyzivapraha6.cz/

Pondělí - Pátek: 10:00 - 18:00

V naší prodejně najdete široký sortiment potravin pro zdravou výživu, pro alternativní stravování - vegetariánská, makrobiotická, bezlepková, syrová (raw food), bio. Dále nabízíme potravinové doplňky, čaje, kosmetiku, dárky. Denně připravujeme vegetariánské obědy (od 11:00), dále nabízíme saláty, palačinky, bagety, obložené chleby, pizzu, celozrnné moučníky, koláče a záviny.... K pití si můžete dát zeleninové fresh nápoje, čaj nebo obilnou kávu.

poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc