Jste tu poprvé?

Proč se na Vegmanii registrovat?

Registrace vám umožní nebýt jenom pasivním návštěvníkem, ale aktivně se zapojit. Po registraci můžete hodnotit recepty, výrobky, komentovat články, stát se fanouškem restaurace či prodejny. Uživatelský profil vám umožní dát o sobě vědět a spřátelit se s dalšími členy komunity nejen virtuálně, ale doufáme i v reálném světě.

Proč se zapojit?

Pomůžete tím budování velkého zdroje informací o tématech, která zatím v tuzemsku nedostávají dostatečnou pozornost, jakou by si zasloužila.

Co obnáší registrace?

Registrace zabere skutečně chvilku, svůj profil (fotku a popisek) si můžete vylepšit kdykoliv později. Povinné údaje jsou nick, heslo a e-mail. V případě e-mailu prosíme zadejte svoji regulérní adresu - veřejnosti se nezobrazuje a nedostanou se k ní ani spamovací roboti, naopak poslouží v případě zapomenutí hesla, upozornění o přátelství ze strany jiného uživatele či jako kontakt v případě výhry v soutěži.

Jak fungují uživatelské body?

Každému uživateli se za aktivitu počítají body - za hodnocení hvězdičkami či napsání komentáře. Více bodů znamená větší možnosti podílet se na Vegmanii - nejpilnější fanoušky rádi povýšíme do redakčního týmu. Nejaktivnějším bychom také rádi nabídli výhody a slevy u našich partnerů - ale to je zatím hudba budoucnosti.

Nechci se registrovat, ale rád bych tu a tam věděl, co je nového?

Pokud se nechcete registrovat, můžete zůstat v obraze díky našemu oběžníku. Registrační boxík najdete v pravém sloupci. Na konci každého e-mailu (budeme posílat maximálně 1x týdně) bude odkaz, díky kterému se budete moci odhlásit, takže to můžete nezávazně vyzkoušet a kdokoliv se rozhodnout zasílání ukončit.