Horská chata Antarik

Valašská Senice 01, Francova Lhota, 75614
732 560 262
info@antarik.cz
http://www.antarik.cz

So-Ne 11.00-17.00

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování na samotě uprostřed krásné beskydské přírody, spolu se skvělou vegetariánskou kuchyní (případně na přání i veganskou nebo bezlepkovou). Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo pro pořádání jógových nebo zdravých pobytů.

Pobyty si mohou s námi domluvit jídelníček na přání, pro neubytované hosty jsme otevřeni vždy v sobotu a neděli od 11 do 17.hod. Pro objednání oběda je lepší si zavolat předem. Většinou vaříme jednotné denní menu.

V okolí chaty je mnoho možností na turistické vycházky nebo na kolo.

poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc