ekObchod

ekObchod
Víta Nejedlého 666/18, Praha 3, 13000
776 148 259
iveta@ekobchod.cz
http://www.ekobchod.cz

Po - Pá: 9:00-20:00
So: 10:00-17:00

Zaměřujeme se na kvalitní jídlo a prostředky do domácnosti, které jsou šetrné k planetě a tvorům, kteří na ní žijí. Všechny produkty, které u nás najdete, jsou veganské, netestované na zvířatech a vybrané tak, aby minimalizovaly náš dopad na prostředí kolem nás.

Chceme vyzdvihnout rostlinné alternativy k živočišným výrobkům a proto u nás můžete zakoupit skvělé náhražky masa (Linda McCartney’s, Supervego), uzenin, sýrů (Alexýr, Violife), bezvaječnou majonézu a spoustu dalšího. Chceme zbourat mýtus, že veganské jídlo je nudné a bez chuti, protože víme, že tomu tak není. Naše výrobky jsou zkrátka pro všechny.

Soucit se zvířaty jde ruku v ruce s ohleduplností k planetě. Nabízíme široké spektrum čepované a bezobalové drogerie, od šamponů po úklidové prostředky. Dále máme opakovaně použitelné kelímky na kávu, lahve na vodu, brčka,..

Snažíme se co nejvíce podporovat lokální dodavatele a firmy.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc