Došas

Došas
Na Florenci, Praha 1, 11000

Pondělí - Neděle: 11:00 - 22:00

Dosy jsou rychlé, pestré, lákavě servírované a vyjímečně chutné. Jsou indickým nejzdravějším a nejoblíbenějším jídlem a jednou ze základních složek denního jídelníčku. DOŠAS nabízí a rozváží tyto dosy, složené z „palačinky“ z fermentované rýže a čočky, různorodých náplní a několika čatní. Tím bude dosaženo harmonizace vašich „dóš“ - Ajurvédský termín „dosha“=konstituce.

Stánek Došas najdete v rámci projektu Manifesto, vystavěném z recyklovaných přepravních kontejnerů, umístěném v centru města, mezi stanicí metra Florenc a Masarykovým nádražím.

poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc