Dárkový poukaz na kurzy rostlinného vaření

Kurz Veganské vaření a Domácí výroba mléka, sýrů a jogurtů z ořechů, semínek a obilovin můžete věnovat ve formě poukazu jako dárek. Dárkový certifikát narozdíl od běžných přihlášek není vázaný na konkrétní termín. Obdarovaná osoba tak má možnost si vybrat vhodný termín kurzu podle svých časových možností.

Termíny vypisuju průběžně podle zaplnění aktuálních kurzů, minimálně 2x měsíčně (s výjimkou letních měsíců). Pro všechny platí, že se konají o víkendových dnech (sobota či neděle) v Řevnicích u Prahy (a od podzimu 2019 cca 1x měsíčně také v Olomouci) v čase od 10:00 do 15:00. Kapacita kurzu je 6 osob.

Cena dárkového poukazu je, stejně jako v případě kurzu, 1500 Kč (za jednu osobu). Platnost je 6 měsíců.

jedna z dobrot
jídel tolik, že se domů budete kutálet
takhle vypadá jídelna

Jak koupit dárkový poukaz?
1. Vyplňte prodejní formulář. Z údajů se automaticky vystavuje faktura (proto prosím vložte údaje objednávající, nikoliv obdarované osoby). Jméno obdarované/ho můžete uvést do poznámky.

2. Zaplaťte fakturu se zadaným variabilním symbolem převodem na účet.

3. Jakmile peníze dorazí, přijde vám upozornění a já vás budu kontaktovat a vystavím vám poukaz (elektronicky) na jméno obdarované osoby, který pak můžete vytisknout.

4. Obdarovaná osoba si pak může vybrat z vypsaných termínů (zájemcům posílám info o nově vypsaných termínech e-mailem). Většinou jsou k dispozici dva aktuální, další vypisuju průběžně podle toho, jak se je daří zaplnit.

Koupit kurz jako dárek

Kurzy, na které můžete uplatnit dárkový poukaz