Dárkový poukaz na kurzy rostlinného vaření

Upozornění: vzhledem k současné nepřehledné situaci a napjaté atmosféře, způsobené epidemií koronaviru a z toho plynoucími omezeními, jsem odložil konání kurzů Vegmania. Z tohoto důvodu je také zastavený prodej dárkových poukazů. Jakmile se kurzy znovu rozběhnou, prioritou pro mě bude nejdříve dát přednost těm, kteří už mají kurz koupený nebo vlastní dárkový poukaz. Platnost už koupených dárkových poukazů automaticky prodlužuju. Díky za pochopení a zachování přízně. V případě dotazů pište na e-mail info@vegmania.cz.

Dárkový certifikát narozdíl od běžných přihlášek na kurzy není vázaný na konkrétní termín. Obdarovaná osoba tak má možnost si vybrat kurz i vhodný termín podle svých časových možností.

Kurzy, na které můžete uplatnit dárkový poukaz:

Termíny vypisuju průběžně podle zaplnění aktuálních kurzů, minimálně 2x měsíčně (s výjimkou letních měsíců). Pro všechny platí, že se konají o víkendových dnech (sobota či neděle) v Řevnicích u Prahy v čase od 10:00 do 15:30. Potkáváme se v malé skupince (5-6 lidí) v domácím prostředí staré vily, kde se rychle skamarádí i plašší introverti.

Cena dárkového poukazu je, stejně jako v případě veřejných kurzů, 1750 Kč za jednu osobu. Platnost je 6 měsíců, je možné ji po dohodě prodloužit, pokud část období vychází na letní pauzu (polovina června - začátek září).

 

Pavel OvesnýKdo vás kurzy provází? Jmenuju se Pavel Ovesný a jsem dlouholetým propagátorem rostlinné stravy a zakladatelem webu Vegmania.cz, který právě čtete. Lektorování se věnuju řadu let a mými kurzy prošlo více než 1800 účastníků. Moc mě baví předávat dál své zkušenosti. Na kurzech se snažím vytvořit domáckou atmosféru. Zaměřuju se na praktičnost a přípravu rychlých jídel, které využiteje při každodenním rostlinném stravování.

Jak mě vidí absolventi mých kurzů?

* "Pavel dokáže zaujmout projevem i obsahem kurzu. Styl, jakým kurzy vede, je velmi otevřený, uvolněný a zábavný."  Eva

* "Pavel je člověk na svém místě, který zaujme svým výkladem, umí vše vysvětlit tak, ze i úplný neznalec pochopí. Zároveň ale sve postoje nikomu nevnucuje, což velmi oceňuji."   Lucie

* "Pavel ví, o čem mluví, a dokáže zodpovědět každou otázku. Má velký přehled o různych alternativách na trhu a umí u ingrediencí popsat jejich výhody či vhodnost pro různá jídla. Povídání doplňuje o vtipné příhody, takže s ním rozhodně není nuda."   Anna

 

Jak koupit dárkový poukaz?
1. Vyplňte prodejní formulář. Z údajů se automaticky vystavuje faktura (proto prosím vložte údaje objednávající, nikoliv obdarované osoby). Jméno obdarované/ho můžete uvést do poznámky.

2. Zaplaťte fakturu se zadaným variabilním symbolem převodem na účet.

3. Jakmile peníze dorazí, přijde vám upozornění a já vás budu kontaktovat a vystavím vám poukaz (elektronicky) na jméno obdarované osoby, který pak můžete vytisknout.

4. Obdarovaná osoba si pak může vybrat z vypsaných termínů (zájemcům posílám info o nově vypsaných termínech e-mailem). Většinou jsou k dispozici dva aktuální, další vypisuju průběžně podle toho, jak se je daří zaplnit.

jedna z dobrot
jídel tolik, že se domů budete kutálet
takhle vypadá jídelna