Dárkový poukaz na kurzy rostlinného vaření

Dárkový certifikát narozdíl od běžných přihlášek na kurzy není vázaný na konkrétní termín. Obdarovaná osoba tak má možnost si vybrat kurz i vhodný termín podle svých časových možností.

Kurzy, na které můžete uplatnit dárkový poukaz:

Termíny vypisuju průběžně podle zaplnění aktuálních kurzů, minimálně 2x měsíčně (s výjimkou letních měsíců). Pro všechny platí, že se konají o víkendových dnech (sobota či neděle) v Řevnicích u Prahy v čase od 10:00 do 15:30. Potkáváme se v malé skupince (5-6 lidí) v domácím prostředí staré vily, kde se rychle skamarádí i plašší introverti.

Cena dárkového poukazu je, stejně jako v případě veřejných kurzů, 1750 Kč za jednu osobu. Platnost je 6 měsíců, je možné ji po dohodě prodloužit, pokud část období vychází na letní pauzu (polovina června - začátek září).

Chci koupit kurz jako dárek

 

Pavel OvesnýKdo vás kurzy provází? Jmenuju se Pavel Ovesný a jsem dlouholetým propagátorem rostlinné stravy a zakladatelem webu Vegmania.cz, který právě čtete. Lektorování se věnuju řadu let a mými kurzy prošlo více než 1800 účastníků. Moc mě baví předávat dál své zkušenosti. Na kurzech se snažím vytvořit domáckou atmosféru. Zaměřuju se na praktičnost a přípravu rychlých jídel, které využiteje při každodenním rostlinném stravování.

Jak mě vidí absolventi mých kurzů?

* "Pavel dokáže zaujmout projevem i obsahem kurzu. Styl, jakým kurzy vede, je velmi otevřený, uvolněný a zábavný."  Eva

* "Pavel je člověk na svém místě, který zaujme svým výkladem, umí vše vysvětlit tak, ze i úplný neznalec pochopí. Zároveň ale sve postoje nikomu nevnucuje, což velmi oceňuji."   Lucie

* "Pavel ví, o čem mluví, a dokáže zodpovědět každou otázku. Má velký přehled o různych alternativách na trhu a umí u ingrediencí popsat jejich výhody či vhodnost pro různá jídla. Povídání doplňuje o vtipné příhody, takže s ním rozhodně není nuda."   Anna

 

Jak koupit dárkový poukaz?
1. Vyplňte prodejní formulář. Z údajů se automaticky vystavuje faktura (proto prosím vložte údaje objednávající, nikoliv obdarované osoby). Jméno obdarované/ho můžete uvést do poznámky.

2. Zaplaťte fakturu se zadaným variabilním symbolem převodem na účet.

3. Jakmile peníze dorazí, přijde vám upozornění a já vás budu kontaktovat a vystavím vám poukaz (elektronicky) na jméno obdarované osoby, který pak můžete vytisknout.

4. Obdarovaná osoba si pak může vybrat z vypsaných termínů (zájemcům posílám info o nově vypsaných termínech e-mailem). Většinou jsou k dispozici dva aktuální, další vypisuju průběžně podle toho, jak se je daří zaplnit.

Chci koupit kurz jako dárek

jedna z dobrot
jídel tolik, že se domů budete kutálet
takhle vypadá jídelna