Dárkový poukaz na kurzy rostlinného vaření

Od června 2020 jsem ukončil prodej dárkových poukazů na kurzy Vegmania.cz. Bohužel řada těch, kteří dárkové poukazy dostali, nereaguje na opakované výzvy k vybrání termínu. Přestože se kurzy konají několikrát do měsíce, kapacita kurzů je malá (6 osob na jeden kurz) a já si nemohu v současné nejisté situaci dovolit vytvářet další závazky. Přinejmenším dokud se počet nevybraných poukazů výrazně nesníží. Děkuju za pochopení.

Pokud však chcete partnerku, kamaráda, rodinného příslušníka, kolegu či kolegyni z práce kurzem obdarovat, existuje možnost vybrat termín, který je pak možné přerezervovat po domluvě na jiný (a protože všechny stojí všechny kurzy stejně, je možné změnit nejen termín, ale i kurz).

Postupujte prosím takto:

  • 1. Vyberte si ten nejzazší termín kurzu (většinou jsou kurzy vypsány na 2 měsíce dopředu) a vyplňte prodejní formulář. Z údajů se automaticky vystavuje faktura (proto prosím vložte údaje objednávající, nikoliv obdarované osoby). Do poznámky napište, že stojíte o dárkový poukaz a můžete případně přidat jméno obdarované/ho.
  • 2. Zaplaťte fakturu se zadaným variabilním symbolem převodem na účet.
  • 3. Jakmile peníze dorazí, přijde vám upozornění a já vás budu kontaktovat a vystavím vám poukaz (elektronicky) na jméno obdarované osoby, který pak můžete vytisknout.
  • 4. Obdarovaná osoba se mi pak ozve, zda ji vybraný termín vyhovuje nebo si vybere jiný.

Pokud máte dotaz, ozvěte se mi prosím na e-mail info@vegmania.cz.

Kurzy, které je možno vybrat:

Termíny vypisuju průběžně podle zaplnění aktuálních kurzů, minimálně 2x měsíčně. Pro všechny platí, že se konají o víkendových dnech (sobota či neděle) v Řevnicích u Prahy v čase od 10:00 do 15:30. Potkáváme se v malé skupince (5-6 lidí) v domácím prostředí staré vily, kde se rychle skamarádí i plašší introverti.

 

Pavel OvesnýKdo vás kurzy provází? Jmenuju se Pavel Oves a jsem dlouholetým propagátorem rostlinné stravy a zakladatelem webu Vegmania.cz, který právě čtete. Lektorování se věnuju řadu let a mými kurzy prošlo více než 1800 účastníků. Moc mě baví předávat dál své zkušenosti. Na kurzech se snažím vytvořit domáckou atmosféru. Zaměřuju se na praktičnost a přípravu rychlých jídel, které využiteje při každodenním rostlinném stravování.

Jak mě vidí absolventi mých kurzů?

* "Pavel dokáže zaujmout projevem i obsahem kurzu. Styl, jakým kurzy vede, je velmi otevřený, uvolněný a zábavný."  Eva

* "Pavel je člověk na svém místě, který zaujme svým výkladem, umí vše vysvětlit tak, ze i úplný neznalec pochopí. Zároveň ale sve postoje nikomu nevnucuje, což velmi oceňuji."   Lucie

* "Pavel ví, o čem mluví, a dokáže zodpovědět každou otázku. Má velký přehled o různych alternativách na trhu a umí u ingrediencí popsat jejich výhody či vhodnost pro různá jídla. Povídání doplňuje o vtipné příhody, takže s ním rozhodně není nuda."   Anna