Dárkový poukaz na kurzy rostlinného vaření

Kurz Veganské vaření - seitan, robi nebo tempeh nebo Luštěniny v receptech světových kuchyní můžete věnovat ve formě poukazu jako dárek. Dárkový certifikát narozdíl od běžných přihlášek není vázaný na konkrétní termín. Obdarovaná osoba tak má možnost si vybrat vhodný termín kurzu podle svých časových možností.

Termíny vypisuju průběžně podle zaplnění aktuálních kurzů, minimálně 2x měsíčně. Pro všechny platí, že se konají o víkendových dnech (sobota či neděle) v Řevnicích u Prahy, v čase od 10:00 do 15:30. Potkáváme se v malé skupince (5-6 lidí) v domácím prostředí staré vily, kde se rychle skamarádí i plašší introverti.

Aktuální info: Vzhledem k další vlně epidemie covid-19 kurzy momenálně neběží, plánuji je opět obnovit od jara 2022.

Cena poukazu je stejná jako současná cena kurzu 1850 Kč a platnost poukazu je 1 rok (u poukazů k Vánocům platí celý následující rok).

Postupujte prosím takto:

  • 1. Vyplňte prodejní formulář. Z údajů se automaticky vystavuje faktura (proto prosím vložte údaje objednávající, nikoliv obdarované osoby). Do poznámky napište, že stojíte o dárkový poukaz, přidejte jméno obdarované/ho, e-mail a telefon a datum, po kterém je možné obdarovanou osobu konktaktovat.
  • 2. Zaplaťte fakturu se zadaným variabilním symbolem převodem na účet.
  • 3. Jakmile peníze dorazí, přijde vám upozornění a já vás budu kontaktovat a vystavím vám poukaz (elektronicky) na jméno obdarované osoby, který pak můžete vytisknout.
  • 4. Obdarovaná osoba se mi pak ozve s vybraným termínem.

Pokud máte dotaz, ozvěte se mi prosím na e-mail info@vegmania.cz.

Kurzy, které je možno vybrat:

Chci koupit dárkový poukaz

 

Pavel OvesnýKdo vás kurzy provází? Jmenuju se Pavel Oves a jsem dlouholetým propagátorem rostlinné stravy a zakladatelem webu Vegmania.cz, který právě čtete. Lektorování se věnuju řadu let a mými kurzy prošlo více než 2000 účastníků. Moc mě baví předávat dál své zkušenosti. Na kurzech se snažím vytvořit domáckou atmosféru. Zaměřuju se na praktičnost a přípravu rychlých jídel, které využiteje při každodenním rostlinném stravování.

Jak mě vidí absolventi mých kurzů?

* "Pavel dokáže zaujmout projevem i obsahem kurzu. Styl, jakým kurzy vede, je velmi otevřený, uvolněný a zábavný."  Eva

* "Pavel je člověk na svém místě, který zaujme svým výkladem, umí vše vysvětlit tak, ze i úplný neznalec pochopí. Zároveň ale sve postoje nikomu nevnucuje, což velmi oceňuji."   Lucie

* "Pavel ví, o čem mluví, a dokáže zodpovědět každou otázku. Má velký přehled o různych alternativách na trhu a umí u ingrediencí popsat jejich výhody či vhodnost pro různá jídla. Povídání doplňuje o vtipné příhody, takže s ním rozhodně není nuda."   Anna