Téměř škoda sníst aneb ovoce a zelenina v šikovných rukou

ovoce a zelenina v šikovných rukou

Páv z hrušky, vinných hroznů a borůvek, vánoční stromek z brokolice a cherry rajčátek, tučňáci z lilku nebo meloun na pětadvacet různých způsobů? Žádný z těchto výtvorů, které je doslova škoda sníst, patrně nepřišel rukama ostřílených designérů, ale šikovná maminka, která chtěla do svojí ratolesti dostat zábavnou formou porci vitamínů z ovoce a zeleniny?

Tu a tam na facebookové stránce Vegmanie (www.facebook.com/vegmania) sdílím tyhle nádherné fotky a tak jsem se rozhodnul tucet z nich vybrat a postavit z nich galerii jako poctu kuchařské kreativitě. Vypátrat původní autory z Facebooku se žádostí o souhlas by bylo komplikované, jako malou omluvu je tu několik zdrojů, na kterých můžete podobné výtvory tu a tam najít:

http://www.facebook.com/zivyzivot.cz
http://www.facebook.com/GrowFoodNotLawns
http://www.facebook.com/theveganwoman

ovocný design
ovocný design
ovocný design
ovocný design
ovocný design
ovocný design
ovocný design
ovocný design
ovocný design
ovocný design
ovocný design
ovocný design
publikováno: 03.12.2012 14:14   napsal/a: redakce
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování, klíčení či kvašení. Živý online kurz můžete sledovat z pohodlí svého domova a ptát se na mé zkušenosti z 13 let veganské praxe. Zjistěte víc

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?