Čistá Země

Londýnská 58, Praha 2, 12000
778 13 22 00
info@cistazeme.cz
http://www.cistazeme.cz

Pondělí - Pátek 7:30 - 18:30
Sobota 9 - 16

mimo státní svátky

Vegetariánská rodinná prodejna přímo v srdci Prahy mezi Náměstím Míru a I.P.Pavlova vám nabízí široký sortiment zdravé výživy, biopotravin, bio ovoce a bio zeleniny z ČR i ze zahraničí, čerstvého pečiva sladkého, slaného i bezlepkového, zdravé rychlé občerstvení, farmářské produkty i veganské alternativy masa. Naleznete zde také hojně zastoupené produkty ekologické drogerie a potřeb pro domácnost a v neposlední řadě širokou nabídku certifikované a vyzkoušené bio kosmetiky včetně dekorativní. Dětský koutek, platby kartou i stravenkami, kočárky vítány. To vše v příjemném rodinném prostředí přímo v centru Prahy.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.