Blog

Prokousej se k pravdě

Jíst zdravěji. Upravit zažívací problémy. Dost možná i zhubnout. Zase nějaká zázračná pilulka? Nikoliv. Máme to všichni k dispozici. Je to správné kousání. Pojďme si říct, proč je důležité a s čím nám může pomoci.

autor: Mirka Slámová | datum: 25.11.2014
Vegan v kondici

Veganství a sport? Ostřílený kanadský triatlonista Brendan Brazier je dalším z důkazů, že tato kombinace funguje - navzdory mnohým předsudkům - překvapivě dobře. Své dlouholeté zkušenosti shrnul v knize Vegan v kondici, ve které nechybí recepty ani vzorový výživový plán.

autor: lucie.soldanova | datum: 21.11.2014
Vegmania

Je vám web Vegmania sympatický? Pojďte ho prosím podpořit - jak tím, že napíšete komentář o vašem oblíbeném podniku, přidáte svůj oblíbený recept, tak tím, že napíšete článek, uděláte reportáž nebo rozhovor. I malý krok má velkou cenu.

autor: Pavel Ovesný | datum: 10.10.2014
10 důvodů proč a 3 tipy jak začít s výrobou domácí kosmetiky

Často se setkávám s obavami, jak složité je sehnat kvalitní veganskou kosmetiku. Před několika lety začala vyrábět vlastní. Prozradím vám, jak snadno vyrobit vaš první kosmetické zázraky - zubní prášek, mandarinkovou aviváž nebo odličovací vodu.

autor: Kosmetika hrou | datum: 25.09.2014
drahý mixér? není nutno

Docela často dostávám dotaz, jaký si koupit domů mixér, když máte hlouběji do kapsy. Už zhruba rok mixuju smoothies, ale taky semínka nebo oříšky, s mašinou Eta Ergo 7011, která za cca 1500 Kč nabízí výborný poměr cena/výkon.

autor: Pavel Ovesný | datum: 04.08.2014
Vegan a veřejné stravování

Veřejné stravování je pro vegany asi největší komplikací a pro jídlo na horách to platí dvojnásob. Nicméně když už člověku kručí v žaludku, alespoň se někdy od srdce zasměje.

autor: Pavel Ovesný | datum: 30.07.2014
dobroty z Loving Hutu

V karlínském podniku All Vegan najdete celou řadu chlazených polotovarů s logem Loving Hut. Domů si tak můžete odnést balíčky s různými pikatními kostkami nebo nugetkami, pochopitelně z čistě rostlinných surovin.

autor: Pavel Ovesný | datum: 18.04.2014
Netestovaná kosmetika

Na internetu najdete spoustu návodů, jak si vyrobit deodoranty, mýdla nebo šampón svépomocí. Potkání se s někým, kdo má s domácí výrobou kosmetiky spoustu zkušeností, může dodat odvahu i zabránit zbytečným nezdarům.

autor: Pavel Ovesný | datum: 13.04.2014

Stránky