Bezobalu - Hradčanská

Bezobalu - Hradčanská
Pod kaštany 182/5, Praha 6, 16000
222956462
prodejna@bezobalu.org
http://www.bezobalu.org/

Po - Pá 8:00 - 20:00
So 10:00 - 18:00
Ve svátky zavřeno

Nabízíme široký sortiment nebalených potravin a drogerie na váhu.
Hledáme pro Vás kvalitní produkty od lokálních dodavatelů a prezentujeme je v celé jejich přírodní kráse, bez zbytečných obalů.

Mimo lokální a ekologickou produkci dále usilujeme o dodavatele s férovými podmínkami zaměstnávání a zacházení s přírodními zdroji. Dáváme velký důraz na osvětu v oblasti prevence vytváření odpadu a uvědomělé spotřebě.

V sortimentu najdete zrna, luštěniny, semena, ořechy, sušené ovoce, mouky, koření, kváskové pečivo, výborné bio sušenky, raw čokoládu, olivy, tofu, fair trade kávu, marmelády a povidla, biodynamické mléčné výrobky, stáčenou drogerii, přírodní mýdla a šampony, kosmetické výrobky a spoustu dalšího.
Můžete si u nás umlít čerstvou mouku a kávu.

Příjemný personál Vám vždy rád poradí a pomůže. Samozřejmostí je, že můžete vše ochutnat a nakoupit můžete přesně tolik, kolik potřebujete a nejste omezení velikostí balení.

Dopoledne mezi 8-11 hodinou poskytujeme kočárkovou slevu pro rodiče s dětmi do 6ti let.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sypaný čaj z Gruzie
Tabulka čokolády 2,5 kg
Biodynamická zelenina
Interiér 1
Interiér 2
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy? V kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Živý online kurz můžete sledovat z pohodlí svého domova a přímo se ptát na mé zkušenosti z 13 let veganské praxe.