Vegmania.cz | Bulgur.cz | Tempeh.cz | Green-smoothies.cz | Seitan.cz | Rostlinna-mleka.cz

Pavel Ovesný

Uživatel

Deset let jsem vedl internetový hudební časopis Freemusic.cz a zkušenosti, které jsem nasbíral, se snažím zúročit ve svém novém projektu Vegmania.cz, který oficiálně odstartoval v lednu 2013. O zdravý, etický a udržitelný životní styl a alternativní způsoby stravování se aktivně zajímám od roku 2007. Z konvenčního strávníka, který se cpal vším možným nezdravým jídlem jsem se prakticky přes noc stal vegetariánem a po pár měsících jsem přirozeně přešel na veganskou stravu. V posledních dvou letech částečně zkuším také syrovou/živou stravou.

Mám za sebou certifikovaný kurz výživového poradenství a díky portálu Naučmese.cz pořádám i pravidelné kurzy Vegetariánství pro zelenáče, které navštívilo přes tři stovky účastníků. Aktuální nabídku i ohlasy návštěvníků najdete na mém profilu.

Profesně se zabývám tvorbou webových stránek, se zaměřením především na živnostníky a malé firmy, neziskové organizace a kulturu. Svým zákazníkům nabízím kromě vlastního webu také poradenství s online marketingem (obsahovou strategií, optimalizací pro vyhledavače, využitím sociálních médií, e-mailových newsletterů apod). Přehlídku mých dosavadních webových prací najdete na adrese weby.pavelovesny.cz.

Na základě zkušeností nasbíraných za 10 let podnikání na volné noze, desítek příběhů z kurzu Punkové podnikání, který má už více než 400 absolventů, dvou podnikatelských mastermind skupin a spoustě přečtených knih na toto téma aktuálně, nově nabízím i komplexnější konzultace především při startu (a restartu) vlastního podnikání. Rád bych své služby zacílil zejména na klienty z oblasti veganství a dalších příbuzných stravovacích směrů. Sám mám velký zájem a motivaci toto téma dostat do širšího povědomí. Máte zájem spolupracovat? Napiště mi nebo zavolejte.

Oblíbené prodejny


User bodů

bodů
3151

Historie

Účet existuje již
5 let 17 týdnů